IPE Profiller Güney Afrika’ya teslim edildi

IPE Profiles

MODSTEEL Güney Afrika için IPE profil ihraç etti

IPE Steel Section Profiles
IPE-Section-Profiles-Built-up-sections-HEA-UPN-supplier-Turkey-South-Africa-Steel-Prime-Quality-Welding-manufacturer

 

MODSTEEL, Güney Afrika’ya IPE çelik profiller tedarik etti. Bu projede birinci kalite ürünler ihraç edildi. IPE profiller temel olarak vinç imalatı ve inşaat projelerinde kullanılır. MODSTEEL, çelik servis tedarikçisi olarak IPE, UPN, HEB, HEA ve benzeri profilleri tedarik etmektedir. Yassı çelik ve ruloları galvanizli veya siyah çelik olarak da tedarik edebiliriz.

 

 

 

Ek olarak, nakliye ve kaldırma sorunları için uzunluğu optimize edebiliriz, metal işlemede kesme veya dilme kabiliyetine de sahibiz. Bu projede profilleri net 6000 mm olarak tedarik ettik. Tüm profiller bundle halinde paketlenerek müşterimize uygun yük olarak gönderildi.

Diğer taraftan gerekli durumlarda lashing hizmeti de sağlayabiliyoruz. Deniş aşırı yüklerde yükün hasar görmemesi için sertifikalı bir sabitlemeyi müşterilerimize öneriyoruz.

IPE section-steel-Construction-Sections-Profiles
IPE section-steel-Supplier-Export-South-Africa-Crane-Rail-Construction-Sections-Profiles

MODSTEEL çelik endüstrisinde uzmanlaşmış bir firmadır. Güçlü tecrübeli ekibimizle müşterilerimize en iyi optimize edilmiş çözümleri sunuyoruz.

Ayrıca çelik dünya pazarını yakından takip ediyor ve hammaddeleri en optimize lokasyondan alıyoruz.

MODSTEEL size düşük maliyetler, hızlı teslimat süreleri, 7/24 müşteri desteği ve yüksek kalite standartları sunar. İnşaat çeliği profilleri için rekabetçi fiyatlar sunuyoruz.

Buna ek olarak, MODSTEEL üretim dışı kalın endüstriyel profiller (NOI, NPU, HEB, HEA, HEM, IPE) satmaktadır. Standart ölçüler için stokta malzemelerimiz bulunmaktadır. Galvanizli veya siyah levha sac ve rulo saclar, köşebentler, inşaat demirleri ve borular yine MODSTEEL’in servis verdiği ürünlerdir. Tüm detayları değerlendirip müşterilerimize en iyi seçeneği sunuyoruz.

IPE ve benzeri profiller dgenel olarak vinç yapımında ve bina inşaatlarında kullanılmaktadır. I kiriş olarak da anılan profil şekil itibariyle daha kolay bağlantı opsiyonları yaratmaktadır. Makine ve tarım ekipmanları imalatında büyük önem taşıyan NPI ve HEA profil demirler yüksek dayanımları ile ön plana çıkar. NPU profil demirleri genel olarak çelik ve betonarme yapılarda, endüstriyel yapılarda ve küçük veya büyük bina inşaatlarında kullanılmaktadır.

South-africa-steel-IPE
South-africa-steel-IPE-UPN-HEA-Supplier-Turkish-Steel-Sections

MODSTEEL, demir tedariği yapan metal servis merkezinin yanı sıra çelik imalatı ve tasarımı konusunda da hizmet vermektedir. Daha fazla ayrıntı için lütfen web sitemize ve online kataloğumuza bakın.